default

Bytom – zakres usług

Polecana poradnia chirurgii ogólnej w okolicach Bytomia

Potrzebujesz kwalifikacji do zabiegu operacyjnego? Zmagasz się z powikłaniami po złamaniu kończyny? Otworzyła Ci się rana i wymaga zmiany szwów? Jeśli na jakiekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to zapisz się do poradni chirurgii ogólnej w klinice MED-KORN, która mieści się niedaleko Bytomia. Specjalista chirurg jest do Twojej dyspozycji.

Poradnia chorób metabolicznych niedaleko Bytomia – MED-KORN

Nasza przychodnia zajmuje się leczeniem i profilaktyką w zakresie cukrzycy, zaburzeń lipidowych i nadciśnienia tętniczego. Specjaliści z poradni chorób metabolicznych diagnozują m.in. insulinooporność, hipoglikemię reaktywną i stany przedcukrzycowe. Zatem, jeśli zmagasz się z tymi przypadłościami i potrzebujesz konsultacji w optymalizacji farmakoterapii, zapisz się na wizytę. MED-KORN jest otwarte dla pacjentów z Bytomia.

Przychodnia pulmonologiczna – Bytom i okolice

Zgłaszając się do MED-KORN, otrzymasz poradę w zakresie leczenia chorób układu oddechowego. Lekarze z naszej przychodni pulmonologicznej znajdującej się niedaleko Bytomia postawią diagnozę w przypadku dolegliwości, takich jak kaszel, krwioplucie, astma oskrzelowa czy POChP. Jeśli zmagasz się z tymi schorzeniami, to zgłoś się po pomoc do naszej kliniki.

Przychodnia reumatologiczna dla pacjentów z Bytomia

Jeżeli mieszkasz w Bytomiu lub okolicach i zmagasz się z dolegliwościami reumatycznymi kości i stawów, to zgłoś się do MED-KORN. Przychodnia reumatologiczna zajmuje się diagnozą i leczeniem reumatoidalnego zapalenia stawów, łuszczycowego zapalenia stawów czy gorączki reumatycznej. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na wizytę.

Punkt pobrań dla pacjentów z okolic Bytomia

We współpracy z laboratoriami analitycznymi świadczymy usługi w zakresie poboru materiału biologicznego do badań. W naszym punkcie pobrań zlokalizowanym niedaleko Bytomia pobieramy próbki krwi, moczu i kału. Zapraszamy pacjentów z okolic Bytomia. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-10:00.

Poradnia alergologiczna dla dzieci i dorosłych z Bytomia

Zmagasz się z alergią i nie potrafisz sobie z nią poradzić w zaawansowanym stadium? Jeśli tak, to zgłoś się do naszej poradni alergologicznej znajdującej się niedaleko Bytomia. Objawy, które powinny Cię zaniepokoić to m.in. napady kichania, wodnisty katar czy łzawienie oczu. Do Państwa dyspozycji jest również alergolog dziecięcy, który świetnie opiekuje się małymi pacjentami. Lekarz przepisze odpowiednie leki i zleci badania, które pozwolą zdiagnozować rodzaj alergii. Nie czekaj i pozbądź się z życia uporczywych alergenów.

Ortopeda dziecięcy, laryngolog i okulista do dyspozycji małych pacjentów z Bytomia

Szukasz kliniki, w której pracują lekarze z odpowiednim podejściem do dzieci? MED-KORN to miejsce, gdzie umówisz się na konsultację do laryngologa dziecięcego. Nie zwlekaj, zdrowie małych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Twoja pociecha ma problem z narządem wzroku? Jeżeli tak, to skorzystaj z pomocy okulisty dziecięcego. Po wywiadzie z pacjentem lekarz postawi diagnozę i podejmie odpowiednie kroki w zakresie leczenia. W naszej klinice można umówić swoją pociechę również do ortopedy dziecięcego. Specjalista zajmie się leczeniem schorzeń związanych z układem kostno-stawowym, kierując m.in. na skuteczną rehabilitację. Jeżeli mieszkasz w Bytomiu i okolicach, zapisz się na wizytę do naszych lekarzy, pomożemy!