default

Bytom – zakres usług

Polecana poradnia chirurgiczna w okolicach Bytomia

Potrzebujesz kwalifikacji do zabiegu operacyjnego? Zmagasz się z powikłaniami po złamaniu kończyny? Otworzyła Ci się rana i wymaga zmiany szwów? Jeśli na jakiekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to zapisz się do poradni chirurgii ogólnej w klinice MED-KORN, która mieści się niedaleko Bytomia. Specjalista chirurg jest do Twojej dyspozycji. Pacjenci przybywający do naszej poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej otrzymają również wszelkie skierowania na rehabilitację. Pomoże to zminimalizować skutki urazów lub niepełnosprawności. Ponadto udając się do przychodni chirurgicznej, możesz zostać poddany leczeniu oparzeń i żylaków oraz usunięciu przepukliny i pęcherzyka żółciowego. Chirurg jest również odpowiedzialny za wycinanie tarczycy czy wyrostka robaczkowego. W naszej poradni chirurgicznej otrzymasz specjalistyczną pomoc, zatem nie czekaj i zapisz się do odpowiedniego specjalisty. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

Chirurgia ogólna – zakres usług ambulatoryjnych

W naszej poradni chirurgii ogólnej lekarz zajmuje się m.in. opieką przedoperacyjną, kontrolą gojenia się ran oraz leczeniem drobnych urazów. Chirurg to specjalista, który pomaga w diagnozowaniu szerokiego rodzaju schorzeń. W trybie ambulatoryjnym, czyli poza strukturami szpitala, lekarz ten prowadzi konsultacje i wykonuje drobne zabiegi. W przychodni chirurgicznej można również otrzymać wsparcie w zakresie:

 • usunięcia zmian skórnych – znamion, brodawek itp.,
 • zabiegu przepukliny,
 • przeprowadzenia biopsji,
 • pobrania próbek tkanki do dalszych badań histopatologicznych.

Do zadań specjalistów z poradni chirurgicznej należy również udzielanie porad po przebytych operacjach oraz profilaktyka urazów i złamań. Jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonego chirurga, to zgłoś się do MED-KORN. Zachęcamy mieszkańców Bytomia i okolicznych miast do zapisów na konsultacje.

Poradnia chorób metabolicznych niedaleko Bytomia – MED-KORN

Nasza przychodnia zajmuje się leczeniem i profilaktyką w zakresie cukrzycy, zaburzeń lipidowych i nadciśnienia tętniczego. Specjaliści z poradni chorób metabolicznych diagnozują m.in. insulinooporność, hipoglikemię reaktywną i stany przedcukrzycowe. Zatem, jeśli zmagasz się z tymi przypadłościami i potrzebujesz konsultacji w optymalizacji farmakoterapii, zapisz się na wizytę. MED-KORN jest otwarte dla pacjentów z Bytomia.

Przychodnia pulmonologiczna i laryngologiczna – Bytom i okolice

Zgłaszając się do MED-KORN, otrzymasz poradę w zakresie leczenia chorób układu oddechowego. Lekarze z naszej przychodni pulmonologicznej znajdującej się niedaleko Bytomia postawią diagnozę w przypadku dolegliwości, takich jak kaszel, krwioplucie, astma oskrzelowa czy POChP. Jeśli zmagasz się z tymi schorzeniami, to zgłoś się po pomoc do naszej kliniki. Lekarz z przychodni pulmonologicznej po zakończeniu diagnostyki, pokieruje w zakresie dalszego leczenia.

Badania, które mogą być istotne dla pulmonologa:

 • zdjęcie RTG klatki piersiowej,
 • USG płuc,
 • tomografia komputerowa,
 • badanie jamy ustnej i przedsionka,
 • badanie krtani i nosa za pomocą lusterka.

Laryngolog to kolejny lekarz, który zajmuje się leczeniem narządów znajdujących się w obrębie głowy i szyi. Zatem, jeśli borykasz się z częstymi chorobami uszu, nosa, gardła i krtani, powinieneś udać się do poradni laryngologicznej. Po profesjonalnej konsultacji specjalista może podjąć leczenie i pomóc naszym pacjentom. Przychodnia laryngologiczna w klinice MED-KORN jest otwarta dla pacjentów z Bytomia i okolic.

Zakres badań laryngologa:

 • badanie palpacyjne ślinianek i węzłów chłonnych w obszarze głowy,
 • badanie nosa przy użyciu wziernika,
 • badanie jamy ustnej i przedsionka,
 • badanie krtani i nosa za pomocą lusterka.

Przychodnia reumatologiczna i chorób naczyń – Bytom

Jeżeli mieszkasz w Bytomiu lub okolicach i zmagasz się z dolegliwościami reumatycznymi kości i stawów, to zgłoś się do MED-KORN. Przychodnia reumatologiczna zajmuje się diagnozą i leczeniem reumatoidalnego zapalenia stawów, łuszczycowego zapalenia stawów czy gorączki reumatycznej. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na wizytę. Specjalista z przychodni reumatologicznej z pewnością pomoże w zdiagnozowaniu schorzenia związanego z chorobą stawów. Przekonaj się sam.

Do dyspozycji naszych pacjentów jest również poradnia chorób naczyń. Dlatego jeżeli zmagasz się z miażdżycą czy żylakami, to koniecznie umów się na konsultacje i badania kontrolne. Razem kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie. Nasza poradnia chorób naczyń stoi przed Tobą otworem. Nie czekaj na wizytę na NFZ i zgłoś się do nas już teraz. Prywatna opieka zdrowotna to gwarancja szybkich terminów do specjalistów, wykwalifikowanej kadry oraz wsparcia na każdym etapie leczenia.

Punkt pobrań dla pacjentów z okolic Bytomia

We współpracy z laboratoriami analitycznymi świadczymy usługi w zakresie poboru materiału biologicznego do badań. W naszym punkcie pobrań pobieramy próbki krwi, moczu i kału. Zapraszamy pacjentów z okolic Bytomia. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-10:00.

Medycyna pracy – Bytom i okolice

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu medycyny pracy, takie jak badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników z wydaniem stosownego orzeczenia. Pacjenci mogą uzyskać konsultacje laryngologiczne, okulistyczne i neurologiczne. W naszej poradni medycyny pracy wykonujemy także badania do celów sanitarno-epidemiologicznych. Zapraszamy firmy i instytucje z okolic Bytomia do podpisania z nami umowy. Nie czekaj i skieruj swoich pracowników na badania z zakresu medycyny pracy. Skorzystaj z usług MED-KORN – kliniki polecanej nie tylko w Bytomiu.

Poradnia alergologiczna dla dzieci i dorosłych z Bytomia

Zmagasz się z alergią i nie potrafisz sobie z nią poradzić w zaawansowanym stadium? Jeśli tak, to zgłoś się do naszej poradni alergologicznej znajdującej się niedaleko Bytomia. Objawy, które powinny Cię zaniepokoić to m.in. napady kichania, wodnisty katar czy łzawienie oczu. Do Państwa dyspozycji jest również alergolog dziecięcy, który świetnie opiekuje się małymi pacjentami. Lekarz przepisze odpowiednie leki i zleci badania, które pozwolą zdiagnozować rodzaj alergii. Nie czekaj, zapisz się na wizytę u alergologa. Z jego pomocą pozbędziesz się z życia uporczywych alergenów.

Specjaliści do dyspozycji małych pacjentów z Bytomia

Szukasz kliniki, w której pracują lekarze z odpowiednim podejściem do dzieci? MED-KORN to miejsce, gdzie umówisz się na konsultację do laryngologa dziecięcego. Nie zwlekaj, zdrowie małych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Twoja pociecha ma problem z narządem wzroku? Jeżeli tak, to skorzystaj z pomocy okulisty dziecięcego. Po wywiadzie z pacjentem i rodzicem lekarz postawi diagnozę i podejmie odpowiednie kroki w zakresie leczenia. W naszej klinice można umówić swoją pociechę również do ortopedy dziecięcego. Specjalista zajmie się leczeniem schorzeń związanych z układem kostno-stawowym, kierując m.in. na skuteczną rehabilitację. Do dyspozycji małych pacjentów znajduje się także kardiolog dziecięcy, który pozwala zdiagnozować wszelkie zaburzenia rytmu serca. Jeżeli mieszkasz w Bytomiu i okolicach, zapisz swoje dziecko na wizytę do naszych lekarzy, otoczymy je specjalistyczną opieką!

Godna zaufania poradnia ginekologiczna – Bytom i okolice

Wiesz, że cytologię należy wykonywać co najmniej raz w roku? Jeśli jeszcze nie poddałaś się temu badaniu w ostatnim czasie, to koniecznie zapisz się do poradni ginekologicznej. Nasza klinika znajduje się w odległości niespełna 8 km od Bytomia. Dlatego zachęcamy wszystkie panie z tej okolicy do wizyty w MED-KORN. Zatrudniony u nas ginekolog to wykwalifikowany lekarz, którego chwali duże grono pacjentek. Zadbaj o swoje zdrowie i skorzystaj z naszych kompleksowych usług medycznych. Poradnia ginekologiczna w klinice MED-KORN to miejsce, w którym możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Objawy, które powinny skłonić do wizyty u ginekologa:

 • ból w podbrzuszu,
 • obfite i bolesne miesiączki,
 • suchość pochwy,
 • bolesne stosunki,
 • objawy menopauzy,
 • nietrzymanie moczu,
 • ból piersi.

Specjalistyczna przychodnia dermatologiczna w okolicach Bytomia

Trądzik i inne problemy skórne nie dotyczą wyłącznie młodzieży. Jest to powszechne u wielu osób. Dlatego, jeżeli zmagasz się z łuszczycą, egzemą, świądem skóry lub grzybicą, zgłoś się do naszej poradni dermatologicznej. Odpowiednie leki i praktyki pielęgnacyjne zapisane przez lekarza pomogą w walce z niedoskonałościami. Zapisując się na wizytę w przychodni dermatologicznej MED-KORN, zyskujesz wykwalifikowane wsparcie medyczne i fachową pomoc. Już dziś umów się na konsultację!

Nie unikaj wizyty u dermatologa!

W poradni dermatologicznej w Bytomiu nie znaleziono dla Ciebie terminu w szybkim czasie? Zapraszamy zatem do naszej kliniki! W MED-KORN z pewnością zorganizujemy wizytę o dogodnej dla Ciebie porze. Nie lekceważ zmian skórnych, nieleczony trądzik będzie się nasilał, a niezdiagnozowane pieprzyki czy brodawki mogą powodować groźne choroby skóry. Jeśli jakaś zmiana czy niedoskonałości Cię niepokoją, to nie unikaj poradni dermatologicznych. Po wdrożeniu odpowiedniego leczenia uzyskasz satysfakcjonujące rezultaty.

Jakie schorzenia leczy dermatolog?

 • łuszczyca,
 • trądzik,
 • opryszczka,
 • półpasiec,
 • łupież,
 • świerzb,
 • pokrzywka,
 • grzybica.

MED-KORN – przychodnia neurologiczna w okolicach Bytomia

Poradnie neurologiczne, takie jak nasza zajmują się diagnostyką i leczeniem chorób oraz zaburzeń układu nerwowego. Należą do nich m.in. wrodzone wady rozwojowe, porażenie mózgowe, układowe zaniki pierwotne i stany pourazowe głowy. Jeżeli jednak zmagasz się z silnymi i nawracającymi bólami głowy czy tikami i drgawkami, to również zasięgnij pomocy w naszej przychodni neurologicznej. Zatrudnieni lekarze to specjaliści w swoim fachu, z pewnością rozpoznają przyczynę Twoich dolegliwości. Jeśli mieszkasz niedaleko Bytomia, to umów się na wizytę do poradni neurologicznej w klinice MED-KORN. Pozwól nam zadbać o Twoje zdrowie.

Poradnia okulistyczna w niewielkiej odległości od Bytomia

Wzrok to najważniejszy zmysł, dlatego powinno się o niego dbać w szczególny sposób. Jeśli jednak zaobserwowałeś u siebie pogorszenie ostrości lub notorycznie pieką Cię oczy, to niezwłocznie udaj się do poradni okulistycznej. Specjalista po wykonaniu odpowiednich badań dostosowuje formy leczenia i profilaktyki, aby zapobiec pogorszeniu widzenia.

Kiedy należy wybrać się na wizytę u okulisty?

 • pogorszenie ostrości wzroku,
 • nawracające stany zapalne spojówek,
 • zaburzenie pola widzenia,
 • pieczenie lub swędzenie gałki ocznej,
 • światłowstręt.