default

Chorzów – Zakres usług

Okulista dziecięcy i inni lekarze do dyspozycji małych pacjentów z Chorzowa

W pracy z dziećmi ważne są odpowiednie kompetencje i właściwe podejście. Nasi specjaliści są w pełni uprzejmi i przygotowani do pracy z małymi pacjentami. Zatem, zapraszamy serdecznie do zapisów na wizyty u okulisty dziecięcego. Zdiagnozuje on wady wzroku i wypisze receptę na okulary. W MED-KORN pracuje również ortopeda dziecięcy. Pomoże on w przypadku schorzeń układu kostno-stawowego. Do dyspozycji małych pacjentów jest też alergolog dziecięcy. Jeśli Twoja pociecha zmaga się z katarem siennym lub innymi alergiami, to zapisz go na konsultacje. W naszej przychodni przyjaznej dzieciom przyjmuje również laryngolog dziecięcy. Udaj się do niego, gdy lekarz rodzinny u Twojego brzdąca wykryje częste i nawracające choroby uszu, nosa, gardła czy krtani. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Chorzowa leczeniem w naszej klinice.

Polecana przychodnia dermatologiczna w okolicach Chorzowa

Zmagasz się z trądzikiem lub innymi zmianami skórnymi? Jeżeli tak, to koniecznie udaj się do naszej przychodni dermatologicznej. Lekarz zdiagnozuje Twoje schorzenie i dobierze odpowiednie leczenie. Do dyspozycji pacjentów jest również dermatolog dziecięcy. Zatem, jeśli mieszkasz w okolicach Chorzowa, zapisz się na konsultacje w MED-KORN.

Przychodnia medycyny pracy – oferta dla przedsiębiorstw z Chorzowa i okolic

Prowadzisz firmę i musisz otrzymać od pracownika odpowiednie orzeczenie o stanie zdrowia? Zawrzyj współpracę z naszą kliniką. Do Twojej dyspozycji są lekarze z przychodni medycyny pracy. Zatem, jeśli prowadzisz działalność w Chorzowie lub okolicach zgłoś się do MED-KORN. Nasza poradnia medycyny pracy oferuje godne warunki, doświadczoną kadrę lekarzy i atrakcyjne ceny. Wykonujemy badania wstępne, kontrolne i okresowe pracowników wraz z wydaniem stosownego zaświadczenia. Jako specjaliści medycyny pracy oferujemy wszelkie konsultacje, ponadto przeprowadzamy badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, audiometryczne i spirometryczne. Gwarantujemy kompleksowość świadczonych usług oraz szybkość działania.

Godna polecenia poradnia chorób metabolicznych oraz chorób naczyń dla pacjentów z Chorzowa

Mieszkasz w Chorzowie i szukasz diabetologa? Zgłoś się do MED-KORN, nasza poradnia chorób metabolicznych zajmuje się diagnostyką i leczeniem cukrzycy, zaburzeń lipidowych oraz otyłości. Jeśli zmagasz się z tymi dolegliwościami, to koniecznie zapisz się na wizytę do naszych specjalistów. Do dyspozycji pacjentów jest również godna polecenia poradnia chorób naczyń. Nasi lekarze specjalizują się w diagnostyce miażdżycy, żylaków i wielu innych podobnych schorzeń. Zdrowie jest najważniejsze, zadbaj o nie z pomocą specjalistów.

Profesjonalna poradnia psychologiczna dla dorosłych pacjentów z Chorzowa i okolic

Szukasz godnego zaufania i wykwalifikowanego psychologa w okolicach Chorzowa? Specjalista z poradni psychologicznej dla dorosłych – MED-KORN pomoże Ci w walce z depresją, lękami oraz innymi zaburzeniami natury psychicznej. Zapewniamy terapię indywidualną, konsultacje i poradnictwo psychologiczne.

Wykwalifikowana przychodnia neurologiczna – oferta dla pacjentów z Chorzowa

Neurolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego. Lekarze z naszej przychodni neurologicznej zlokalizowanej niedaleko Chorzowa pomogą Ci w zakresie zaburzeń ruchowych, porażenia mózgowego, nowotworów rdzenia kręgowego, drgawek czy tików. Zapisz się na wizytę do specjalistów. Z pewnością doktor z naszej poradni neurologicznej określi przyczynę Twoich problemów. Nie zwlekaj, zdrowie jest najważniejsze.

Specjalistyczna poradnia urologiczna – Chorzów i okolice

Dokucza Ci ból lub obrzęk jąder, pieczenie lub swędzenie cewki moczowej bądź uczucie parcia na pęcherz? Wszystko to są dolegliwości układu moczowo-płciowego, którymi zajmuje się lekarz z poradni urologicznej mieszczącej się niedaleko Chorzowa. Specjalista po przeprowadzeniu wywiadu określi Twoją dolegliwość i zajmie się leczeniem. Nie czekaj i umów się na wizytę.

Polecana poradnia laryngologiczna w okolicach Chorzowa

Nasza klinika znajduje się w odległości nieco ponad 4 km od Chorzowa. Dzięki temu możemy przyjmować pacjentów z okolicznych miast. Do ich dyspozycji jest m.in. poradnia laryngologiczna, której specjaliści pomogą uporać się z uporczywym katarem, zapaleniem gardła, utrudnionym oddychaniem i nawracającymi bólami ucha. Niezdiagnozowane choroby mogą powodować ciężkie powikłania, dlatego warto regularnie się badać i nie lekceważyć żadnych objawów. Jeśli zmagasz się z wymienionymi problemami, to koniecznie zgłoś się do naszej poradni laryngologicznej. Nie zwlekaj i zadbaj o swoje zdrowie.

Zmagasz się z uczuleniem? Udaj się do alergologa – Chorzów i okolice

Obecnie coraz więcej osób skarży się na przeróżne alergie. Wpływ na to mają wszechogarniające alergeny, które znajdują się zarówno w jedzeniu, jak i powietrzu. Jeśli dolega Ci Twoja alergia, to bez zwłoki udaj się do poradni alergologicznej. Lekarz przeprowadzi niezbędne badania, by móc ustalić przyczynę Twojego uczulenia. Następnie alergolog zaleci odczulanie lub przepisze odpowiednie leki. Wyeliminuj ze swojego życia uciążliwe antygeny. Jeśli mieszkasz w okolicach Chorzowa, to śmiało zgłoś się do naszej przychodni.

Godny zaufania ginekolog – Chorzów

Każda kobieta powinna chociaż raz w roku umówić się na wizytę do ginekologa. Pomoże to wykluczyć możliwość zachorowania na nowotwory. W dzisiejszych czasach ważna jest wczesna diagnostyka i podjęcie leczenia. Zatem, jeśli dawno nie byłaś w poradni ginekologicznej, zmień to i umów się na badanie. Lekarz pracujący w MED-KORN to godny zaufania fachowiec z odpowiednim podejściem do pań w każdym wieku.

Specjalistyczna poradnia chirurgiczna – Chorzów i okolice

W naszej klinice pracuje wielu profesjonalnych specjalistów. Do dyspozycji pacjentów jest m.in. poradnia chirurgiczna, w której wykonywane są małoinwazyjne zabiegi. W ramach wizyty lekarz zdiagnozuje przypadłość i postara się jak najlepiej pomóc każdej zgłaszającej się do nas osobie. Poradnia chirurgii ogólnej dysponuje wszelkimi środkami, by po konsultacji rozpocząć leczenie. W razie potrzeby specjalista wykona USG oraz USG Color Doppler. Z kolei w poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej lekarz zdiagnozuje wszelkie wady rozwojowe, nieprawidłowości postawy oraz powikłania po przebytych urazach. Chirurg może również skierować pacjenta na rehabilitację, by pomóc mu wrócić do pełnej sprawności. Nasza przychodnia znajduje się w niewielkiej odległości od Chorzowa, dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców okolicznych miejscowości do zapisów na konsultacje.