default

Chorzów – Zakres usług

Okulista dziecięcy i inni lekarze do dyspozycji małych pacjentów z Chorzowa

W pracy z dziećmi ważne są odpowiednie kompetencje i właściwe podejście. Nasi specjaliści są w pełni uprzejmi i przygotowani do pracy z małymi pacjentami. Zatem, zapraszamy serdecznie do zapisów na wizyty u okulisty dziecięcego. Zdiagnozuje on wady wzroku i wypisze receptę na okulary. W MED-KORN pracuje również ortopeda dziecięcy. Pomoże on w przypadku schorzeń układu kostno-stawowego. Do dyspozycji małych pacjentów jest też alergolog dziecięcy. Jeśli Twoje dziecko zmaga się z katarem siennym lub innymi alergiami, to zapisz go na konsultacje. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Chorzowa leczeniem w naszej klinice.

Polecana przychodnia dermatologiczna w okolicach Chorzowa

Zmagasz się z trądzikiem lub innymi zmianami skórnymi? Jeżeli tak, to koniecznie udaj się do naszej przychodni dermatologicznej. Lekarz zdiagnozuje Twoje schorzenie i dobierze odpowiednie leczenie. Do dyspozycji pacjentów jest również dermatolog dziecięcy. Zatem, jeśli mieszkasz w okolicach Chorzowa, zapisz się na konsultacje w MED-KORN.

Przychodnia medycyny pracy – oferta dla przedsiębiorstw z Chorzowa i okolic

Prowadzisz firmę i musisz otrzymać od pracownika odpowiednie orzeczenie o stanie zdrowia? Zawrzyj współpracę z naszą kliniką. Do Twojej dyspozycji są lekarze z przychodni medycyny pracy. Zatem, jeśli prowadzisz działalność w Chorzowie lub okolicach zgłoś się do nas. Oferujemy godne warunki, doświadczoną kadrę lekarzy i atrakcyjne ceny.

Godna polecenia poradnia chorób metabolicznych dla pacjentów z Chorzowa

Mieszkasz w Chorzowie i szukasz diabetologa? Zgłoś się do MED-KORN, nasza poradnia chorób metabolicznych zajmuje się diagnostyką i leczeniem cukrzycy, zaburzeń lipidowych oraz otyłości. Jeśli zmagasz się z tymi dolegliwościami, to koniecznie zapisz się na wizytę do naszych specjalistów.

Profesjonalna poradnia psychologiczna dla dorosłych pacjentów z Chorzowa i okolic

Szukasz godnego zaufania i wykwalifikowanego psychologa w okolicach Chorzowa? Specjalista z poradni psychologicznej dla dorosłych – MED-KORN pomoże Ci w walce z depresją, lękami oraz innymi zaburzeniami natury psychicznej. Zapewniamy terapię indywidualną, konsultacje i poradnictwo psychologiczne.

Wykwalifikowana przychodnia neurologiczna – oferta dla pacjentów z Chorzowa

Neurolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego. Lekarze z naszej przychodni neurologicznej zlokalizowanej niedaleko Chorzowa pomogą Ci w zakresie zaburzeń ruchowych, porażenia mózgowego, nowotworów rdzenia kręgowego, drgawek czy tików. Zapisz się na wizytę do specjalistów, nie zwlekaj, Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Specjalistyczna poradnia urologiczna – Chorzów i okolice

Dokucza Ci ból lub obrzęk jąder, pieczenie lub swędzenie cewki moczowej bądź uczucie parcia na pęcherz? Wszystko to są dolegliwości układu moczowo-płciowego, którymi zajmuje się lekarz z poradni urologicznej mieszczącej się niedaleko Chorzowa. Specjalista po przeprowadzeniu wywiadu określi Twoją dolegliwość i zajmie się leczeniem. Nie czekaj i umów się na wizytę.