default

Ruda Śląska – Zakres działań

Specjalistyczna poradnia alergologiczna dla pacjentów z Rudy Śląskiej

Zmagasz się z sezonowym katarem lub jesteś na coś uczulony? Jeśli tak, to koniecznie zgłoś się do naszej poradni alergologicznej, w której wykonamy Ci niezbędne badania, by wykryć czynnik alergiczny. Obecnie wiele osób zmaga się z takimi dolegliwościami, radząc sobie doraźnie lekami bez recepty. Nasz zespół specjalistów dobierze odpowiednie medykamenty lub zaproponuje odczulanie, by pozbyć się z życia uciążliwej alergii. Dla małych pacjentów do dyspozycji jest alergolog dziecięcy, który został specjalnie przeszkolony, aby pracować z maluchami. Zgłoś się do MED-KORN, pomożemy Ci w walce z katarem siennym i innymi dolegliwościami. Zapraszamy na wizyty pacjentów z Rudy Śląskiej.

Laryngolog dziecięcy oraz inni specjaliści niosący pomoc małym pacjentom z Rudy Śląskiej

Podczas leczenia i diagnostyki chorób u dzieci ważne jest odpowiednie podejście. Nasi lekarze oprócz wiedzy i doświadczenia oferują małym pacjentom uśmiech oraz cierpliwość. W naszej przychodni pracuje m.in. laryngolog dziecięcy zajmujący się diagnozowaniem chorób narządów głowy i szyi. Udaj się do niego również, gdy Twoje dziecko ma problem z prawidłowym odczuwaniem węchu, smaku czy słuchu. Z kolei w przypadku trądziku młodzieńczego pomoże dermatolog dziecięcy. W razie konieczności przepisze odpowiednie leki i dobierze kosmetyki do pielęgnacji. Jeśli zauważyłeś u swojej pociechy problemy ze wzrokiem, to udaj się do naszego okulisty dziecięcego. Wykona on wszelkie badania, by wykluczyć lub potwierdzić wadę wzroku u Twojego dziecka, ponadto wystawi receptę na właściwe okulary korekcyjne. Zachęcamy do zapisów na konsultacje dzieci i ich rodziców z Rudy Śląskiej.

Poradnia chirurgii ogólnej w okolicach Rudy Śląskiej

Lekarze z naszej przychodni zajmują się wykonywaniem drobnych zabiegów. Zatem, jeśli masz kwalifikację do endoskopii, czy otworzyła Ci się rana i musi ona zostać szybko zaszyta ponownie, to udaj się do naszej poradni chirurgii ogólnej. Lekarz pomoże Ci również w przypadku urazów, np. złamania kończyn. Udaj się do poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej, jeśli otrzymałeś skierowanie na rehabilitację. Pomoże Ci to pozbyć się dolegliwości po dawnych kontuzjach. Jeśli mieszkasz w Rudzie Śląskiej lub okolicach, to zgłoś się do MED-KORN.

Przychodnia chirurgiczna i ortopedyczna w niewielkiej odległości od Rudy Śląskiej

Potrzebujesz pomocy w leczeniu ograniczeń ruchomości czy deformacji kości? Jeżeli tak, to zapisz się na konsultację do lekarzy z naszej przychodni chirurgicznej. Otrzymasz diagnozę, leki oraz kwalifikację do zabiegów lub rehabilitacji. Specjaliści zdiagnozują powikłania po przebytych złamaniach i pokierują w zakresie dalszego leczenia. Do dyspozycji małych pacjentów jest również ortopeda dziecięcy. Zajmie się diagnostyką zmian zwyrodnieniowych i traumatologią narządów ruchu. Mieszkasz w Rudzie Śląskiej i szukasz specjalisty? Zgłoś się do MED-KORN, chirurg i ortopeda zadbają o Twoje zdrowie.

Godna zaufania poradnia urologiczna – Ruda Śląska i okolice

Zmagasz się z chorobami układu moczowego lub szukasz zaufanego urologa? W MED-KORN otrzymasz pomoc. Lekarze z poradni urologicznej zdiagnozują Twój problem. Urolog zajmuje się również schorzeniami męskiego układu rozrodczego. Zatem, jeżeli doskwiera Ci stan zapalny narządów płciowych, zaburzenia pracy pęcherza czy krwiomocz, to zapisz się na wizytę u specjalisty. Nie czuj wstydu, Twoje zdrowie jest dla nas najistotniejsze. MED-KORN to klinika w okolicach Rudy Śląskiej, zachęcamy do zapisów wszystkich jej mieszkańców.