Test. Jesteśmy prywatną placówką medyczną zlokalizowaną w Świętochłowicach.
Pacjentom indywidualnym oraz korporacyjnym zapewniamy profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie. W naszych poradniach znajdą Państwo wykwalifikowanych specjalistów. Posiadamy dobrze wyposażoną pracownię fizjoterapii i masażu oraz akupresury i akupunktury. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do badań EKG i USG. Zaufały nam już setki pacjentów z całego Śląska!Leczą się u nas mieszkańcy takich miast jak: Świętochłowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Piekary Śląskie. Z nami masz pewność, że Twoje zdrowie jest w dobrych rękach.

W naszej przychodni zlokalizowanej w Świętochłowicach staramy się zapewnić pacjentom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, dlatego stale inwestujemy w rozwój specjalistycznych poradni. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnego sprzętu, a każdy z naszych specjalistów, nieważne czy to dermatolog, kardiolog, laryngolog, endokrynolog, neurolog, okulista czy ortopeda, jest lekarzem doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym.

Szczególnie dobrą opinią (nie tylko w Świętochłowicach, ale i miastach ościennych takich jak: Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Piekary Śląskie) cieszy się nasza ortopedia, rehabilitacja i fizjoterapia. Zespół lekarzy tworzący ekspercką grupę ortopedyczną Medkornu doskonale radzi sobie w leczeniu nawet najcięższych przypadków w ramach poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej.

onas-zdj

Nasze wnętrza