Zakres usług medycznych dla mieszkańców Śląska

MED-KORN to prywatna klinika, która zajmuje się praktyką lekarską z zakresu medycyny pracy oraz innych dziedzin. Do dyspozycji naszych pacjentów jest wielu wykwalifikowanych lekarzy. Wśród nich znajdują się m.in. dermatolog, laryngolog, okulista, kardiolog, endokrynolog, neurolog, ortopeda, pulmonolog i ginekolog. Zapewniamy profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy dobrze wyposażone gabinety w wysokiej klasy sprzęt. Zapisując się na konsultacje, masz pewność, że Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze, również to psychiczne. Dlatego jeśli zmagasz się z zaburzeniami depresyjnymi, to koniecznie poszukaj pomocy w naszej poradni psychologicznej. W MED-KORN podejmują leczenie dorośli i dzieci m.in. z Bytomia, Rudy Śląskiej i Chorzowa oraz innych miast województwa śląskiego. Cieszymy się dobrymi opiniami, przekonaj się sam i dołącz do grona pacjentów naszej placówki.

Godna zaufania poradnia urologiczna na Śląsku

W naszej klinice znajduje się również polecana na Śląsku poradnia urologiczna. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów typowo „męskich”, jak ból jąder czy zmiany w wyglądzie prącia, jednak do urologa mogą zgłaszać się również kobiety, które zmagają się z nietrzymaniem moczu, uczuciem parcia na pęcherz bądź bólem w dolnej części pleców. Wizyta w tego typu poradni niekiedy wiąże się ze wstydem, trzeba jednak go zwalczyć, bo zdrowie jest najważniejsze.

Polecana poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej na Górnym Śląsku

Pacjenci naszej kliniki mogą skorzystać również z usług medycznych świadczonych przez chirurga i ortopedę. Jeden z gabinetów specjalizuje się bowiem w kompleksowej opiece z zakresu traumatologii narządów ruchu. W poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej polecanej na Śląsku lekarze zajmują się leczeniem wad rozwojowych postawy, przykurczów, deformacji i skrócenia kości oraz powikłań po przebytych złamaniach. Każdy z lekarzy jest specjalistą w swoich fachu, dlatego masz pewność, że trafiłeś w dobre ręce.

Specjalistyczna poradnia chorób naczyń w województwie śląskim

Pacjenci zmagający się z miażdżycą, żylakami czy chorobami tętniczymi również znajdą u nas opiekę i wsparcie lekarzy. W MED-KORN dostępna jest bowiem poradnia chorób naczyń. W ramach wizyty na potrzeby badania wykonuje się USG i USG Color Doppler. Specjalista chorób naczyń może również zakwalifikować pacjenta do zabiegów operacyjnych. Nasza poradnia znajduje się na terenie Śląska, zapraszamy pacjentów mieszkających na tym obszarze do zapisów na wizyty.

Ceniona na terenie Śląska poradnia chorób metabolicznych

Nasza poradnia chorób metabolicznych specjalizuje się w profilaktyce cukrzycy, nadciśnienia tętniczego oraz zaburzeń lipidowych. Swoje szczególne zainteresowanie koncentruje na leczeniu cukrzycy ciążowej i innych zaburzeń gospodarki węglowodanowej u kobiet planujących ciążę. Jednak w profilu poradni znajduje się również diagnostyka zespołu insulinooporności oraz hipoglikemii reaktywnej, optymalizacja farmakoterapii i poradnictwo w zakresie otyłości. Te problemy zdrowotne dostatecznie nieleczone prowadzą do groźnych dla zdrowia powikłań, dlatego badaj się regularnie i pamiętaj o zbilansowanej diecie oraz ruchu. Poradnia znajduje się na terenie Górnego Śląska, zachęcamy do zapisów na wizyty.

Sprawdzona poradnia alergologiczna i laryngologiczna – Śląskie

Obecnie coraz więcej osób zmaga się z nieprzyjemnymi skutkami alergii. Alergeny obecne w powietrzu i jedzeniu mają duży wpływ na zdrowie. Dlatego, jeśli dokucza Ci katar sienny, kaszel alergiczny czy pokrzywka, koniecznie zgłoś się na wizytę lekarską do poradni alergologicznej. Nasza znajduje się na Górnym Śląsku i chętnie świadczy usługi medyczne na rzecz pacjentów z tego obszaru. Zatrudniony u nas alergolog otoczy cię kompleksową opieką i pomoże wyeliminować z Twojego życia uciążliwą alergię. W naszej przychodni można zapisać się na konsultacje do lekarza skierowanego do dorosłych pacjentów. Zajmujemy się wieloma praktykami lekarskimi, do dyspozycji chorych jest również poradnia laryngologiczna. Specjalista z tego zakresu medycyny pomoże uporać się z dokuczliwymi przypadłościami uszu, nosa, gardła i krtani, które niekiedy towarzyszą w przewlekłej alergii. Zaufaj lekarzom z MED-KORN i zapisz się na konsultacje.