default

Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Ortopeda ŚWIĘTOCHŁOWICE

Gabinet urazowo-ortopedyczny. Proponujemy Państwu kompleksową opiekę z zakresu ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Fachową poradę gwarantują wysokiej klasy specjaliści, służący naszym pacjentom swoją wiedzą i doświadczeniem. Grupę lekarzy dobraliśmy w taki sposób aby każde schorzenie mogło zostać zdiagnozowane przez lekarza specjalizującego się w tejże dziedzinie. W skład grupy ortopedycznej wchodzą:

  • dr n. med. Jerzy Grzywocz – specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalista medycyny sportowej, wieloletni lekarz kadry narodowej reprezentacji Polski w piłce nożnej, w szczególności specjalizujący się w schorzeniach kręgosłupa. Obecnie z-ca ordynatora oddziału Urazów i Schorzeń Kręgosłupa i Paraplegii Urazowej w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej im. dra Janusza Daaba w Piekarach Śląskich.
  • dr n. med. Jacek Matysiakiewicz – specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu ze szczególnym naciskiem na nowotwory kostne i patologię kostno-stawową. Obecnie starszy asystent na oddziale Leczenia Nowotworów Kostnych i Patologii Kostno-Stawowej w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej im. dra Janusza Daaba w Piekarach Śląskich.
  • lek. Przemysław Czuma – specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu schorzeń biodra. Obecnie starszy asystent na oddziale Urazowo-Ortopedycznym w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpiatalu Chirurgii Urazowej im. dra Janusza Daaba w Piekarach Śląskich.
  • lek. Dominik Dziadecki – specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu ze szczególnym ukierunkowaniem na schorzenia dziecięce. Obecnie starszy asystent na oddziale urazowo-ortopedycznym dla dzieci i młodzieży w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej im. dra Janusza Daaba w Piekarach Śląskich.
  • lek. Daniel Zorychta – specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu ze szczególnym ukierunkowaniem na schorzenia dziecięce. Obecnie starszy asystent na oddziale urazowo-ortopedycznym dla dzieci i młodzieży w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej im. dra Janusza Daaba w Piekarach Śląskich.

Do naszych ortopedów docierają pacjenci z takich miast jak:

Chorzów

Bytom

Ruda Śląska

Piekary Śląskie

Świętochłowice